אודות

gila tenenbaum-hadar

שלום, שמי גילה טננבאום הדר, אמנית קרמיקה המתמחה בתחום של עיצוב קירות אווירה. עיצוב קירות דקורטיבי הוא אחד התחומים שאני יותר אוהבת בעבודתי. החיבור המושלם בין אהבתי ליצירה בחומר לבין ניסיון העבר שלי כאדריכלית וכמעצבת, מאפשר לי ליצור עבורכם את עיצובי הקירות האמנותיים המתאימים במדויק לסגנון ולהעדפות שלכם.

למדתי לתואר B.Arch באדריכלות ובעיצוב פנים ב- Pratt Institute שבניו-יורק, ובסדנה לעיצוב ואדריכלות בתל אביב, והרחבתי את כישוריי בפיסול קרמיקה בבית שניידרמן – המכון לאמנות הפיסול בגבעתיים. החל משנת 1992 עסקתי באדריכלות ובעיצוב פנים, ובשנת 2003 הקמתי את "מצוי בחומר" – הסטודיו שבו אני מעצבת ומפסלת בקרמיקה.

הקירות מדברים ומבטאים אישיות: כיום, כחלק חשוב בעיצוב סגנון חיים, ניתן דגש מיוחד על עיצוב החללים שבהם אנו מתגוררים, עובדים, מבלים או נופשים. מושקעת מחשבה רבה בהתאמת הריהוט, ריצופים, חיפויים, תאורה ועוד, על מנת לייצר סגנון המתאים לאווירה המתאימה לכל חלל וחלל. במקרים רבים הקירות נשארים עירומים, ואינם מבטאים את האווירה במקום. עיצובי הקירות האמנותיים שאני מייצרת באים להשלים ולהדגיש את האווירה במקום שלכם, ולהביא את האישיות שלכם לידי ביטוי בחלל שלכם.

את ההשראה לעיצובי הקיר אני שואבת מתופעות טבע ומתופעות גיאולוגיות מעניינות אשר התרחשו ועודן מתרחשות ברחבי העולם. אותן אני מתרגמת לעיצוב הסופי, תוך התאמה לעיצוב הכולל של החלל, לרבות הסגנון והגוונים, ולרצונותיכם.

בין העיצובים הדקורטיביים שאני מייצרת ניתן למצוא עיצובים המאופיינים בקווים רכים וזורמים, בטקסטורות עשירות ובגוונים עזים וחיים, ויחד עם זאת עיצובים בקווים ישרים, מינימליסטים, ובגוונים שקטים. הכל בהתאמה לאופי המבנה ולסגנון שלכם.

אתם מוזמנים לבחור מעיצובי הקירות הקיימים, תוך אפשרויות משחק רבות ומגוונות בכמות האלמנטים המעוצבים, באופן סידור האלמנטים המעוצבים על גבי הקיר, וכן בחירת הגוונים הרצויים. כמו כן אתם יכולים לבצע הזמנה מיוחדת: תהליך העבודה כולל במקרה הצורך הגעה לאתר שלכם לצורך מדידת השטח, התרשמות מהסגנון ומהגוונים של החלל וכמובן – תיאום ציפיות מדויק אתכם. לאחר מכן אני מבצעת עבורכם סקיצה ראשונית, ולאחר האישור שלכם אני מייצרת את האלמנטים האמנותיים בסטודיו שלי. כאשר העיצוב מוכן, אני מתקינה את האלמנטים האמנותיים על גבי הקיר שלכם.

עיצוב קירות אמנותי יגרום לקירות לדבר, להשלים את האווירה המיוחדת בחלל שלכם, ולבטא את אופי המקום, ממש כמו תכשיט המבטא את אישיותה המיוחדת של האישה העונדת אותו.

clay elements